Begin September een week fietsen door een prachtig stukje Frankrijk: de Dordogne en de Auvergne. Als de temperatuur nog behaaglijk is, maar niet meer al te heet.
Op zaterdag inchecken en ’s avonds al aanschuiven voor een heerlijke maaltijd.
Na een lekker ontbijt start op zondag de eerste etappe. Je hoeft alleen maar te fietsen: je bagage mag mee in de volgbus.
Onderweg stoppen we vast en zeker bij zo’n frans bakkertje. Die taartjes zijn niet te versmaden! De route is zorgvuldig uitgezet. Je krijgt hem als *.gpx bestand voor in je navigatie.
Elke avond staat er een heerlijk diner voor je klaar. En dat een week lang: prachtige routes over mooie passen, met geweldige vergezichten… Zorgelozer genieten kan bijna niet!
De etappes zijn tussen de 70 en de 120 km per dag, met gemiddeld zo’n 1500-2500 hoogtemeters. We rijden in twee groepen. De ene groep maakt wat meer kilometers en hoogtemeters dan de andere. Daar heb je de hele dag de tijd voor, dus als je gewoon blijft trappen komt dat helemaal goed.
Start reis: zaterdag 4 september 2027
Finish reis: Zondag 12 september 2027
Heb je nog vragen? Mail dan naar harmen@wielrenschool.nl









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen